74/ 852 41 25
600 953 163
ul. Świętojańska 5
58-100 Świdnica

USŁUGI


PRANIE WODNE, TZW. PRANIE "NA MOKRO"


Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne maszyny i wystarczająco duże pomieszczenia, żeby obsłużyć Klientów takich jak hotele, restauracje, salony SPA, gabinety lekarskie i inne.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych i efektywnych środków piorących zapewniamy skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń z tkanin. Jako jedna z nielicznych pralni stosujemy najwyższej jakości chemię gospodarczą. Pranie wodne wykonujemy przy pomocy pralnico-wirówek o pojemności 24 kg każda. Środki chemiczne, które stosujemy do prania posiadają atesty PZH Wykonujemy pranie pościeli, ręczników, obrusów, serwet, odzieży, bielziny osobistej. Jesteśmy w stanie usunąć nawet największe zabrudzenia. Dzięki wysokiej temperaturze suszenia usunięte zostają wszelkie bakterie i roztocza.


MAGIEL

Dysponujemy maglem o szerokości 2,5 metra. Urządzenie to pozwala nam na maglowanie dużych elementów galanterii, takich jak okrągłe restauracyjne obrusy, unikając nieestetycznych zagięć i zaprasowań. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu pralni i pracy w systemie 24 godziny na dobę możemy w krótkim czasie wykonać pilne zlecenia naszych Klientów.

Przyjmujemy do realizacji bieliznę pościelową, obrusy i serwetki jak również zasłony i firany. Maglowanie odbywa się w temperaturze 120-190 stopni Celsjusza. Dzięki temu z pościeli i bielizny usuwane są drobnoustroje i alergeny, które przetrwały pranie. Ponadto maglowany materiał dłużej zachowuje świeżość i trwałość.

PRASOWANIE ODZIEŻY

Wyprałeś koszule, odzież, ale nie lubisz ich prasować? A może nie masz czasu? Z przyjemnością zrobimy to za Ciebie! Prasujemy tylko na profesjonalnych stołach wyposażonych w ciężkie żelazka parowe przez co jakość naszych usług jest nieporównywalnie lepsza niż zastosowanie tzw. manekina parowego. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest dezynfekcja tkanin z roztoczy i różnego rodzaju alergenów.USŁUGI EKSPRESOWE

Za stosunkowo niewielką dopłatą wykonujemy usługi w trybie ekspresowym. Klient otrzymuje odziez jeszcze tego samego dnia! Szczegóły ustalane są telefonicznie.ZLECENIA TELEFONICZNE


Masz dużo prania? Nie wiesz jak je nam dostarczyć?
Zadzwoń: 74 852 41 25. Przyjedziemy po nie!
Instytucje, które są z nami w stałej współpracy mają zapewniony transport darmowy.


columbia-chinook